Společnost OXFORD  group se zaměřuje na kompletní realizaci ,,RODINNÝ DŮM NA KLÍČ „ v certifikovaném systému pro nízkoenergetické dřevostavby. Nabízíme realizaci Vašeho domu ,,NA KLÍČ“ s kompletním vybavením interiérů a exteriérů.

Naše dřevostavby na klíč splňují nejvyšší požadavky zákazníka na vlastnosti stavby. Od výběru v katalogu  po nastěhování může uběhnout pouhých 120 dnů.  Přes to váš rodinný dům na klíč bude od prvního okamžiku vašim milovaným domovem.

Inspirativní katalog domů ZDE

Rozsah dodávek je od zajištění projektu na stavební povolení / ohlášení stavby, kompletní zhotovení výrobně technické dokumentace se statickými výpočty vrchní stavby a střešní konstrukce. V rámci přípravy projektu je i 3D vizualizace hrubé stavby DEKPANEL 

Následuje výroba všech prvků stavebního systému Vašeho domu ve výrobním závodě, což zajistí perfektní provedení v suchém prostředí. Takto před vyrobené díly urychlí  finální montáž na stavbě a stavbu domu neomezují klimatické podmínky.

Máme kvalitní řemeslníky na realizaci základové desky, veškerých přípojek, hrubé stavby, krovů, střechy, fasády, přístavby garáží, garážové vrata až po zhotovení hromosvodů.

Návrh a realizaci interiérů, okna, vchodové i vnitřní dveře, rozvody vody, odpady,  elektroinstalace silnoproud a slaboproud, systémy EZS, ozvučení domu systémy DEXON, solární systémy, fotovoltaika, topení, podlahy, schodiště provádí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru a s příslušným vyučením v oboru.

Zajistíme i realizaci exteriérů – zahradní domky, ČOV,  bazény,  oplocení, el. ovládané vjezdové brány, branky, ploty až po návrh a úpravu zahrady.

Na přání zákazníka můžeme doporučit kvalifikovaný stavební dozor.