Pro stále rostoucí zájem našich zákazníků nabízíme zhotovení dekorativní omítky – struktura dřevo, obklady kámen a rozšiřujeme naše služby o prodej a aplikaci flexibilního kamenného obkladu DELAP

Pro další a podrobnější informace prosím  – volejte 603 445 332

P

Flexibilní kamenný obklad DELAP

Tyto flexi obklady jsou věrnou imitací přírodního kamene. V naší nabídce máme ohebné obklady 24 barev, z toho 12 speciálně namíchaných s tzv. fleky. Každý obklad může být v 10 tvarech provedení. Kamenné obklady jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, a to z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku speciální technologií, díky které obklad drží pohromadě a je možno ho ohýbat a stříhat. Pro tento jedinečný obklad je charakteristická lehkost (4,5 kg/m² ±0,5 kg), ohebnost, pružnost, odolnost a stálobarevnost. Flexibilní obklady jsou omyvatelné, odolné proti mrazu i vysokým teplotám, paropropustné a mohou se stříhat nůžkami. Použití na sokly a fasády domů, obložení krbů, studní, říms, kleneb, plotů aj. Je možné obložit i dřevěné plochy, sádrokarton, RT desky, sololit, staré kachličky, kov, plech či plast.

Aplikace systému DELAP je velmi snadná a dokáže ji zvládnout průměrně zručný zákazník sám. V tomto případě vám zajistíme objednání a dopravu přímo od výrobce až na místo realizace za cenu od 420,- Kč za 1 m2.

Pro další a podrobnější informace prosím  – volejte 603 445 332

image_printTisknout