Hledáte týden, dva, měsíc, čtvrt nebo půlroku a pořád se Vám nedaří nemovitost najít? Nebo jste ji našli a nechce se Vám…. My Vám pomůžeme. Buď najdeme přesně to, co hledáte, nebo za Vás vše ostatní vyřídíme.

V případě, že už jste ji našli sami, zprostředkujeme za Vás všechny obchodní náležitosti a zajistíme hladký průběh celé koupě.

  • Hledáme nemovitosti na míru
  • Zajistíme financování
  • Poskytujeme právní služby

Hledáte nemovitosti na míru

Hledáte nový domov, chatu k odpočinku, kancelář nebo jen pozemek? Naším cílem je najít nemovitost přesně podle Vašich požadavků. Nic pro nás není překážkou, proto představami o Vaší nemovitosti či pozemku snů nešetřete. 

Zajistíme financování

Našli jste si svou vysněnou nemovitost v naší nabídce, ale přesto váháte, zda to po peněžní stránce zvládnete?  I s tímto Vám rádi pomůžeme, spolupracujeme se zkušenými poradci ze Světa financí, kteří Vám zajistí financování dle Vašich možností.  Sjednají si s Vámi schůzku, kde jim přenecháte všechny své starosti ohledně prostředků, a vše ostatní zařídí za Vás.

Právní služby

Koupě nemovitosti není jednoduchou záležitostí a vyžaduje mnoho právních úkonů, které jsou důležitou součástí naší nabídky služeb. Advokátní kancelář pro Vás zdarma připraví kupní smlouvy, zástavní smlouvy, vklad na katastr, poskytne advokátní úschovu nebo právní konzultace ke každému případu.