Hledáte nemovitosti na míru?

Hledáte nový domov, chatu k odpočinku, kancelář nebo jen pozemek? Naším cílem je najít nemovitost přesně podle vašich požadavků. Nic pro nás není překážkou, proto představami o vaší nemovitosti či pozemku snů nešetřete.

Zajistíme financování

Našli jste si svou vysněnou nemovitost v naší nabídce, ale přesto váháte, zda to po peněžní stránce zvládnete? I s tímto vám rádi pomůžeme, spolupracujeme se zkušenými poradci ze světa financí, kteří vám zajistí financování dle vašich možností. Sjednají si s vámi schůzku, kde jim přenecháte všechny své starosti ohledně prostředků a vše ostatní zařídí za vás.

Právní služby

Koupě nemovitosti není jednoduchou záležitostí a vyžaduje mnoho právních úkonů, které jsou důležitou součástí naší nabídky služeb. Advokátní kancelář pro Vás zdarma připraví kupní smlouvy, advokátní úschovu peněz, nebo právní konzultace ke každému případu.

Makléři

Makléři OXFORD Realit se neustále učí. Zjišťují aktuální informace o cenách bytů, domů, pozemků. Poradí Vám, za jakou maximální cenu je možné Vaši nemovitost prodat. Rovněž Vám v opačném případě pomohou najít nemovitost šitou na míru.

Makléři OXFORD Realit jsou členy Realitní komory České republiky.

Zakládáme si na pravidelném kontaktu s klienty a snažíme se najít pro ně to nejlepší řešení.

Náš makléř Martin Dostál
dostal@oxfordgroup.cz,
tel: 731 838 851

Realitní komora ČR

Jedná se o největší profesní organizaci sdružující realitní kanceláře a ostatní odborníky v segmentu realitního trhu. Existuje od roku 2009. Její cíl je jasný. Chce kultivovat a posouvat realitní trh na vyšší úroveň a nabídnout klientům prověřené odborníky z řad realitních subjektů.

Hlavní činností komory je vytváření stejných příležitostí pro všechny působící na realitním trhu, hájení zájmů svých členů, ale i ochrana klientů před různými riziky. Velký důraz klade komora na průběžné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a licencování realitních makléřů. Každý, kdo získá členství v Realitní komoře České republiky, se stává součástí společenství, které posouvá realitní trh u nás na vyšší úroveň.