Rádi Vám pomůžeme při prodeji Vašeho domu, bytu či pozemku. Záleží nám na hladkém průběhu prodeje, proto pro Vás zajistíme veškeré potřebné věci související s prodejem.

  • Rychlé zprostředkování prodeje
  • Bezpečný průběh obchodu
  • Maximální tržní cenu
  • Ušetříme Váš čas
  • Právní služby
  • Tržní odhad zdarma

Rychlé zprostředkování

Našim klientům se plně věnujeme a snažíme se o co nejrychlejší zrealizování jejich obchodu. Již na začátku minimalizujeme jakékoliv faktory, které by mohly vést k negativnímu ovlivnění a zpomalení prodeje domu, bytu či pozemku. Díky naší  praxi máme vyzkoušené postupy, aby se stala nabídka pro zájemce co nejatraktivnější a zároveň jim co nejlépe přiblížila skutečnost. Veškeré naše smluvní dokumenty jsou  vyhotovovány zkušenými odborníky a k uzavření obchodu tak stačí pouze podpis. Zbylé záležitosti jako převod na nového majitele, platby a poplatky obstaráme za Vás.

Bezpečně

V současné době koluje mnoho předsudků a obav souvisejících s prodejem s realitní kanceláří. Rádi bychom Vás přesvědčili o opaku a eliminovali veškeré negativní zkušenosti. Patříme mezi členy Realitní komory ČR, která sdružuje odborníky s licencí, usiluje o předcházení veškerých rizik a především chrání obchody klientů. Je-li klient oklamán, Realitní komora ČR takový případ náležitě vyřeší.

Maximální tržní cena

Naši makléři jsou schopni docílit té nejvyšší možné tržní ceny za prodej Vaší nemovitosti a určit její přiměřenou hodnotu. Aby se předešlo znehodnocení a snížení důvěryhodnosti nabídky, pracují s nabídkou po celou dobu inzerce nemovitosti a hledají opravdového zájemce, kterému bude nemovitost prodána.

Šetříme váš čas

Vyřídíme za Vás vše potřebné ohledně prodeje bytu, domu i pozemku. Nachystáme veškeré potřebné smlouvy, umístíme Vaši nabídku do popředí inzertních serverů, zajistíme prohlídky s adekvátními zájemci a také se postaráme o administrativní úkony a platby kolem převodu na nového majitele. Makléř s Vámi bude celý proces prodeje a jeho případné úpravy či změny konzultovat a průběžně Vás o všem informovat. 

Právní služby

Smlouvy na míru k prodeji Vaší nemovitosti pro Vás zdarma přichystají právní kanceláře a prověří, zda se na danou nemovitost nevztahuje závazek, který by mohl vést ke zkomplikování obchodu. Nastanou-li nějaké komplikace, pomůžeme Vám je co nejlépe vyřešit. Možnost individuální právní konzultace k řešené záležitosti je samozřejmostí.

Tržní odhad zdarma

Důležitým základem k prodeji nemovitosti je stanovení tržní ceny, o což se samozřejmě zcela bezplatně postaráme. Naši odborníci určí správnou tržní cenu Vaší nemovitosti tak, aby neodradila zájemce předražením, a zároveň Vaší nemovitost zbytečně nepodcení.