Hledáte-li kvalitní, odolné podlahy a slušivý design, tak jsou pro vás ideálním řešením vinylové podlahy. V naší nabídce naleznete široukou škálu dekorů, které se hodí téměř do každého interiéru.
Vinylové dílce si svou cestu našly i do obytných prostor a domácností. Velmi dobře odolají ostrým drápkům vašich domácích mazlíčků. V naší nabídce dále naleznete kvalitní laminátové podlahy a poctivé dřevěné podlahy Magnum. Nabízíme profesionální pokládku podlahových krytin, montáž dveří a zárubní, renovaci podlahových ploch.

Renovace dřevěných podlah

Broušení podlah a následné ošetření

Olejování podlahy je tradiční cestou ochrany dřeva v interiéru pomocí olejových systémů. Když je prováděna správná aplikace a údržba, dostanou takto ošetřené dřevěné podlahy báječný vzhled přirozeného matového povrchu. Obzvláště tmavé druhy dřev olej oživuje. Na světlých druzích dřev, jako jsou javor, jasan nebo buk jsou vždy velmi důležité jejich čištění a údržba. Olej dřevo napouští a takto ošetřená podlaha poskytuje odolnost proti oděru, podobně jako je tomu u podlah ošetřených lakovými systémy.

image_printTisknout
Kategorie: Služby