Přístupové  systémy výrobce Impro řady UniScan, FlexiScan a IXP jednoznačně identifikuje zaměstnance pomocí přístupové karty, čipu, popřípadě biometrických údajů. Tento údaj je následně vyhodnocen a podle přístupových práv umožněn průchod dveřmi, turniketem, bránou, závorou, brankou, atd. Průchody se dále zaznamenávají v uživatelském SW, kde jsou kdykoli k nahlédnutí.

Na výrobky řady Impro je poskytujeme záruku 36 měsíců.

Všechny systémy jsou napájeny nízkým napětím 12 V a jsou zálohovány proti výpadku elektrické energie pomocí akumulátoru.

Nabízíme systémy UniScan (max. 1 čtečka) na jedny dveře pro byty, rodinné domy, kanceláře nebo FlexiScan (max. 4 čtečky).

Systém řady  IXP20 (max.16 čteček) bere ohled na požadavky uživatelů/zákazníků, kteří chtějí ovládat svůj přístupový systém. IXP20 je unikátní v uživatelském, rychlém a pohodlném přístupu k databázi.  Tyto výhody lze využívat díky integrovanému, barevnému, dotykovému displeji TFT nebo jednoduchému připojení přes síť. Systém se hodí pro malé a střední aplikace např. pro kontrolu vstupu do obytného domu či kanceláří s maximálním počtem 8 dveří obousměrně (16 dveří jednosměrně).

Systém řady IXP220 (max. 512 čteček) byl vyvinut, aby splnil požadavky na profesionílní malé, střední a zároveň velké instalace přístupových systémů ACS.

Systém řady IXP400 (max. 3000 čteček) je nejvyšší řada přístupových systému Impro, určena pro rozsáhle instalace. Systém IXP400i podporuje až 3000 dveří a umožnujě uložit 300 000 karet do databáze.

Nejčastější otázky:

Co lze ovládat pomocí přístupových systémů?

Lze ovládat nejenom dveře a turnikety, ale také pojezdové brány, vrata, elektrické závory popř. bezpečnostní systémy.

Proč zavádět tyto systémy?

Zavedením přístupových systémů se omezí volný a nekontrolovatelný pohyb osob v určitých prostorách objektů. Pohyb osob je možno omezit v čase. Nahradí mnoho klíčů jednou kartou nebo čipem, zvýší komfort ovládání, zvýší konkurenceschopnost např. ovládání hotelových pokojů, vstupy do fitcenter, klubů, výtahů, atd. Umožní přístup pouze vybraným skupinám omezí se pohybu vozidel v areálu. Jste schopni vyřešit docházku Vašich zaměstnanců.

image_printTisknout
Kategorie: Služby