Naši pracovníci Vám v rámci instalace elektro ve Vašem bytě, rodinném domě nebo kanceláři provedou instalaci slaboproudých datových rozvodů a rozvodů pro příjem televizního signálu DVB-T nebo setelitního přijímání. Doporučíme Vám osvedčené spotřebiče a značky prodávané na našem trhu. Navrhneme a zrealizujeme datové rozvody-strukturovaná kabeláž včetně instalací zásuvek a aktivních prvků.

V rámci široké nabídky slaboproudých systémů a dlouholeté zkušenosti s instalací v oboru elektro Vám uděláme elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé tak, aby nedocházelo k nežádoucím souběhům kabelů a tím k rušení nebo k nefunkčnosti některých slaboproudých instalací.

Zajistíme Vám komplexně elektroinstalace Vašeho bytu, domu, pracoviště na KLÍČ!!!

Nejčastější otázky:

V čem je výhoda kompletní elektroinstalace?

V minulosti, ale i dnes se plno zákazníků potýká tzv. s úzkou specializací v oboru elektro. V naší firmě pracují elektrikáři, kteří mají dlouholeté zkušenosti s instalací silnoproudu tak slaboproudu. Provedeme instalaci rozvodů pro silnoproud a slaboproud tak, aby nedocházelo k nežádoucím souběhům těchto kabelů a tím k rušení nebo nefunkčnosti slaboproudých instalací (ozvučení, kamerové systémy, datové rozvody a pod.). Od roku 1997 jsme zrealizovali plno zakázek ve všech oborech elektro a tím máme dostatek zkušeností s realizací našich nabízených služeb.

image_printTisknout
Kategorie: Služby